1. HABERLER

  2. AÖF

  3. ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Giriş Yerleri
ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Giriş Yerleri

ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Giriş Yerleri

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde bir eğitim – öğretim yılı içerisinde her dönem için bir adet ara sınav, bir yarıyıl sonu sınavı ve bir bütünleme sınavı yapılmaktadır. Sınavlar ülke çapında gözetim altında merkezi sınavlarla yapılıyor.

A+A-
ATA AÖF Ara sınavlarda ilk 7 üniteden, yarıyıl sonu ve bütünleme sınavlarında ise 14 ünitenin tamamından, tek ders sınavlarında 14 ünitenin tamamından sorumlu olunacaktır. Blok Uygulama dersleri hariç, diğer derslerde ders başarı notuna ara sınav puanının katkısı %30, yarıyıl sonu/bütünleme/tek ders sınav puanının katkısı %70’tir. 3-4 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak olan Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavları öncesi sınava giriş belgeleri yayınlandı. Sınavlarda sınav süresi her bir ders için 30 dakikadır. 2017 ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Ne Zaman?
3-4 Haziran 2017 tarihinde yapılacak ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Giriş Belgeleri yayınlandı.
 
GİRİŞ BELGESİ İÇİN tıklayınız.
 
2017 ATA AÖF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Sınava Giriş Belgesi’ni ve nüfus cüzdanını yanında bulundurmayan öğrenciler sınavlara giremezler. Öğrenciler; Sınav Giriş Belgesi ve Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesini (Nüfus Cüzdanı,Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi) sınava girerken yanlarında bulundurmalıdırlar. Sınav Giriş Belgesi’ni https://obs.atauni.edu.tr/auth adresinden alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.