1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Türkiye Kupası kuraları çekildi: İşte eşleşmeler
Türkiye Kupası kuraları çekildi: İşte eşleşmeler

Türkiye Kupası kuraları çekildi: İşte eşleşmeler

Futbolda 2012-2013 sezonu Türkiye Kupası 1. tur kuraları İstanbul'da çekildi...

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) İstinye'deki merkez binasında çekilen ve bu sezon ''Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor'' sloganıyla oynanacak kupaya 1. turda Spor Toto 3. Lig'de yer alan 54 takım ile profesyonel liglerde temsilcisi olmayan illerden 32 Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımı katıldı.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak müsabakalar 19-20 Eylül tarihlerinde, ev sahibi takımların sahasında oynanacak.

Kura çekimi sonucunda gruplardaki eşleşmeler şöyle oldu:

1. Grup:

Maltepespor-Silivrispor

Beylerbeyi-Edirnespor

İstanbulspor-Fatih Karagümrük

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Ümraniyespor

Çerkezköyspor-Sancaktepe Belediyespor

2. Grup:

Darıca Gençlerbirliği-Derince Belediyespor

Kocaelispor-Beyköy Belediyespor

Gebzespor-Gölcükspor

3. Grup:

Altınova Belediyespor-Dardanelspor

Kütahyaspor-Bursa Nilüferspor

OYAK Renault-Orhangazispor

4. Grup:

Altınordu-Menemen Belediyespor

Aydınspor 1923-Bergama Belediyespor

5. Grup:

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor-Tekirova Belediyespor

Manavgat Evrensekispor-Muğlaspor

6. Grup:

Sandıklıspor-Emrespor

Uşak Belediyespor-Afyonkarahisarspor

7. Grup:

Hacettepe-Keçiörengücü

Çorum Belediyespor-Yeni Amasyaspor

Çorumspor-Ankara Demirspor

8. Grup:

Kastamonuspor-Ayancıkspor

Kilimli Belediyespor-Bartınspor

9. Grup:

Kırşehir Köy Hizmetlerispor-Yozgatspor

Kayseri Şekerspor-MKE Kırıkkalespor

10. Grup:

Karaman Belediyespor-Nevşehirspor

Niğde Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor

11. Grup:

Arhavispor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü

Arsinspor-Pazarspor

12. Grup:

Erzincanspor-Dersimspor

Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor

13. Grup:

İskenderunspor 1967-Adıyamanspor

Kahramanmaraş Belediyespor-Kırıkhanspor

Kadirlispor-Kilis Belediyespor

14. Grup:

Ardahanspor-Patnos Gençlikspor

Karsspor-Iğdır Üniversitesi

15. Grup:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor

Belediye Bingölspor-Diyarbakırspor

16. Grup:      

Belediye Vanspor-Tatvan Gençlerbirliği

Siirtspor-Muş Ovasıspor

17. Grup:

Cizre Basraspor-Mardinspor

Batman Petrolspor-Hakkari Zapspor

18. Grup:

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Beşikdüzüspor

Gümüşhanespor-Bayburt Özel İdare

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.