1. HABERLER

  2. AÖF

  3. 13-14 Ocak AÖF Final Sınav Soru ve Cevapları
13-14 Ocak AÖF Final Sınav Soru ve Cevapları

13-14 Ocak AÖF Final Sınav Soru ve Cevapları

AÖF - 2018 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu (FİNAL) Sınavı 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacak. Sınav merkezi tercihi yapanlar, 2018 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavına sınav merkezlerinde girecekler.

2017 AÖF Güz Dönemi Ara (VİZE) Sınavı 25-26 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. 25-26 Kasım 2017 tarihinde yapılan AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı'n ardından AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 2018 yılının Ocak ayında yapılacağı 2018 AÖF Sınav Takvimi'nde belirlenmişti.
 
Öğrenciler geçmiş yıllara ait sınav soru ve cevaplarına http://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak ulaşabilirler.

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) güz dönemi dönem sonu sınav oturumları için kısa bir süre kaldı, saat araştırmaları başladı. Sınav hazırlıklarını sürdüren açıköğretimliler, bir yandan da ‘AÖF sınavları yarın saat kaçta? Açıköğretim sınavı kaç dakika sürecek?’ sorularına yanıt arıyor. İşte AÖF sınav bilgileri!

AÖF Sınavına girerken gerekli belgeler neler

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi final sınavları 13-14 Ocak'ta yapılacak. Sınav öncesinde artık son hazırlıklarını yapan öğrenciler, bir yanlışlık olmaması için kontrol amaçlı sınav saatini sorguluyorlar. Peki AÖF sınavları saat kaçta başlayacak, sınav kaç dakika sürecek?
 
Türkiye çapında gerçekleşecek olan AÖF’ün ilk oturumu saat 09:30’ta, öğleden sonraki sınav oturumları ise saat 14:00’te başlayacak, 20 sorudan oluşan her ders için 30 dakika süre verilecek.
 
SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ
 
* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

2017-2018 AÖF SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı 25 - 26 Kasım 2017
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 13 - 14 Ocak 2018
Bahar Dönemi Ara Sınavı 14 - 15 Nisan 2018
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 02 - 03 Haziran 2018
2017-2018 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 21 Temmuz 2018

AÖF SINAV SORULARINA NEREDEN ULAŞILIR?

Çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına ANADOLUM eKampüs Sisteminden erişebilirsiniz.
 
https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR

Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde Öğrenci Girişi sayfadan açıklanmaktadır.
 
Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır.
 
AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI NASIL YAPILIR
 
Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.