1. HABERLER

  2. AÖF - AUZEF - ATAAOF

  3. AUZEF Sınav Giriş Yerleri
AUZEF Sınav Giriş Yerleri

AUZEF Sınav Giriş Yerleri

İstanbul Üniversitesi AUZEF Güz dönemi ara sınavları 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler AUZEF sınav yerlerine internet üzerinden ulaşabilecek.

İstanbul Üniversitesi AUZEF ara dönem sınav yerleri öğrenciler tarafından merakla bekleniyor. AUZEF final sınav dönemi 4 oturumda yapılacak ve sınavları ders yoğunluğuna göre Cumartesi ve Pazar günleri sabah ve öğle oturumlarında yapılabilir. Açık öğretim Fakültelerinden olan İstanbul Üniversitesi AUZEF sınavlarının tarihleri daha önce sınav takviminde açıklanmıştı. AUZEF final sınavları 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak. Sınav giriş yerleri açıklandı.

2020 yılı İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınavlarının giriş belgelerine kullanıcı adı ve şifre ile https://sinav.istanbul.edu.tr adresinden ulaşılabilmektedir. Sınavlara girecek öğrenciler “Sınav Merkezi Tercihi” döneminde seçtikleri sınav merkezlerinde olmak zorundadır.

Öğrenciler ilk yedi haftadaki konulardan sorumlu olacak. Öğrenciler derslerinin olduğu sınav oturumlarında sınava alınacak. Sınavlarda başka bir durum olmazsa her ders için 20 soru sorulacak ve sınav süresi için 30 dakika verilecek. Öğrenciler sınav oturumlarının olduğu sınıfa girmek için Sınav Giriş Belgesi ve Kimlikleriyle gelmelidir. Sınav salonuna cep telefonu gibi aletler alınmayacaktır.

2020 Yılı İÜ AUZEF Ara Dönem (Vize) Sınavları giriş belgelerine AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile https://sinav.istanbul.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.