09–10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soruları

09–10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soruları
09–10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soruları... Açıköğretim Fakültesi AÖF sınavı 9-10 Şubat 2013 tarihlerinde gerçekleştirilmekte. Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09–10 Şubat 2013 tarihlerinde olmakta. 09–10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu

Soruları öğrenebileceğiniz sayfa için tıklayınız.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) vize ara sınav ve final soruları ve cevaplarının sınavın yapılmasından en geç 2-3 gün sonra açıklanması gerekiyor. Daha önceki sınavlarda sınav haftasını takiben 2-3 iş günü içinde öğrencilere duyuruluyordu. 2013 AÖF soruları ve cevap anahtarının da aynı süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.  

AÖF işletme ve İktisat Fakültesi sınav soruları

9-10Şubat 2013 AÖF Soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz  bu sayfada bulabilirsiniz. Soru ve cevaplar yayınlanınca bu (eogrenme.anadolu.edu.tr) adresten tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF (Açıköğretim Fakültesi) SINAV TARİHLERİ

AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı 5 – 6 Ocak 2013

AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 9 – 1 Şubat 2013

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 4 – 5 Mayıs 2013

AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 1 – 2 Haziran 2013

Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yöntemi:

 AÖF soruları ve cevapları 9-10 Şubat 2013, AÖF vize sınav soruları 2013 , AÖF işletme iktisat fakültesi sınav soruları cevapları indir tıkla öğren ne zaman açıklanacak

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9…" ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

5 Ocak , 6 Ocak AÖF Soruları ve Cevapları , AÖF Soruları Ne Zaman Yayınlanacak , AÖF Açıköğretim Fakültesi soru ve cevapları yayınlandığında bu sayfada yer alacak.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarıda olmamalıdır. 

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.