1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?
1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?. AÖF 2013 bahar dönemi final sınavları 1-2 Haziran'da yapıldı. 1-2 Haziran AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada!

1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları açıklandı (e öğrenme portalı)1-2 Hazira AÖF sınav sonuçları açıklandı tıkla TC Kimlik no ile sorgula.AÖF sınav sonuçları 1-2 Haziran 2013 tıkla öğren e öğrenme 1-2 Haziran 2013 AÖF sınav sonuçları TC Kimlik no ile sorgu (e öğrenme)  .AÖF 2013 bahar dönemi final sınavları 1-2 Haziran'da yapıldı. 1-2 Haziran AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada! 1-2 Haziran AÖF sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak ?

AÖF sınav sonuçları (e öğrenme portalı) AÖF sonuçları sorgula. 1-2 Haziran AÖF sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile tıkla öğren.AÖF 2013 bahar dönemi final sınavları 1-2 Haziran'da yapıldı. 1-2 Haziran AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada! 

AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 1-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleşti. Adaylar sınava yanında getirdikleri cep telefonu, saat, cüzdan, ders notları gibi eşyalarını emanetçilere vermeleri söylendi. Polisler tarafından didik didik aranan öğrenciler bu durum karşısında isyan etti.

Emanetçilerin ise bu durumdan faydalanmak için kapı önlerinde beklediler. Daha önce polislere ve sınav sorumlularına teslim edilen eşyalar bu kez emanetçilerin için fırsat kapısı oldu. Öğrencilerin zor durumlarından faydalanmak isteyenler kapı önlerinde adeta fırsat kolluyorlar.

Emanet başıan 2 Lira isteyen emanet için bekleyenler öğrencileri zor durumda bıraktı. Polisler ise bu durum karşısında isyan eden öğrencileri zor durumda bırakarak sınava almamakla tehdit ettiler.

ÖĞRENCİLER ZOR DURUMDA

Çaresiz kalan öğrenciler polislerin kendilerini sınava almamakla tehdit ettiği ve emanetçilere yol göstermesi yüzünden isyan bayraklarını açtılar. Sınav parası olarak yüksek ücretler ödediklerini savunan öğrenciler bu durumu bir an önce düzeltilmesi gerektiğini savundular...

ADAYLAR SINAV SONUÇLARINI BEKLİYOR

Adayların şimdiden dört gözle beklediği 2013 Mayıs ayı Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarının; net bilgiler olmamasına rağmen yaklaşık olarak sınav tarihinden 2 ya da 3 hafta sonra açıklanacağı söyleniyor. AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz öğrenebilecekler

BÜTÜNLEME HAKKI YOK

AÖF öğrencileri sistemden de şikayetçi yeni sisteme geçen AÖF bütünleme sınavını kaldırdı. Bu durum karşısında sosyal medyada eylem yapan öğrenciler için hiç bir açıklama yapılmadı.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.