12 Ekim 2020 İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıflar ile Ortaokul 8. Sınıfta Yüz Yüze Eğitimlerde Uygulanacak Haftalık Ders Çizelgeleri

12 Ekim 2020 İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıflar ile Ortaokul 8. Sınıfta Yüz Yüze Eğitimlerde Uygulanacak Haftalık Ders Çizelgeleri
12 Ekim 2020 tarihinden itibaren İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıflar ile Ortaokul 8. Sınıfta yüz yüze eğitimlerde Bakanlığımızca belirlenen aşağıdaki haftalık ders çizelgeleri uygulanacaktır.

Covid-19 salgın sürecinin ülkemizdeki seyri dikkate alınarak 2020-2021 eğitim öğretim yılı yüz yüze ve uzaktan eğitim imkânlarının birlikte kullanılması ile sürdürülmekte olup okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul ve ortaokullarda yapılacak uygulamalara ilişkin açıklamalar 8 Ekim 2020 tarihli yazı ile açıklanmıştır. Buna göre yüz yüze eğitim kapsamında okullarda uygulanacak haftalık ders çizelgeleri aşağıda yer almakta olup okul yönetimi tarafından öğretmenlerle yapılacak planlamalar doğrultusunda yüz yüze ve canlı ders yoluyla işlenecek derslerin dışında kalan (Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 12.09.2018 tarih ve 123 sayılı Kurul Kararı eki İlköğretim Kurumları (İlkokul ve Ortaokul) Haftalık Ders Çizelgesi'nde yer alan diğer dersler) diğer derslerin EBA TV üzerinden öğrenciler tarafından takip edilmesi sağlanacaktır.

  • Yüz Yüze Eğitimde Uygulanacak İlkokul 1.Sınıf Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.
  • Yüz Yüze Eğitimde Uygulanacak İlkokul 2.Sınıf Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.
  • Yüz Yüze Eğitimde Uygulanacak İlkokul 3.Sınıf Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.
  • Yüz Yüze Eğitimde Uygulanacak İlkokul 4.Sınıf Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.
  • Yüz Yüze Eğitimde Uygulanacak Ortaokul 8.Sınıf Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.
  • 12.09.2013 tarihli ve 123 sayılı Kurul Kararı eki İlköğretim Kurumları (İlkokul ve Ortaokul) Haftalık Ders Çizelgesi Kurul Kararı İçin Tıklayınız.
  • 123 sayılı   İlköğretim Kurumları (İlkokul ve Ortaokul) Haftalık Ders Çizelgesi İçin Tıklayınız.

3
0
0
0
0
3
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.