2013 SBS sınav giriş yerleri sorgu - PBYS MEB SBS sınav yerleri açıklandı

2013 SBS sınav giriş yerleri sorgu - PBYS MEB SBS sınav yerleri açıklandı
2013 SBS sınav giriş yerleri sorgu - PBYS MEB SBS sınav yerleri açıklandı. SBS sınav yerleri 2013 sorgula - SBS sınav girişş belgesi öğren.İşte 2013 MEB SBS sınav giriş yerleri belgesi

2013 SBS sınav giriş yerleri sorgu - PBYS MEB SBS sınav yerleri açıklandı. SBS sınav yerleri 2013 sorgula - SBS sınav girişş belgesi öğren.İşte 2013 MEB SBS sınav giriş yerleri belgesi

SBS sınav yerleri 2013 sorgula - SBS sınav girişş belgesi öğren. SBS sınav yerleri 2013 sorgula - SBS sınav giriş belgesi öğren. SBS sınav giriş belgesi TC Kimlik no ile sorgu SBS sınav yeri sorgula adresi burada! İşte 2013 MEB SBS sınav giriş yerleri belgesi. 8 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavı (SBS) giriş belgeleri yayınlandı.

SBS giriş yerleri açıklandı. 2013 SBS giriş belgenizi almak için yapmanız gerekenler basit.

SBS sınav giriş belgesi öğrenmek için tıklayınız

SBS giriş yerleri ni,  http://www.meb.gov.tr veya http://oges.meb.gov.tr internet adreslerinden okul müdürlükleri tarafından renkli olarak alınacak, SBS giriş yerleri açıklandı. 2013 SBS giriş belgenizi almak için yapmanız gerekenler basit.

SBS giriş yerlerini,  http://www.meb.gov.tr veya http://oges.meb.gov.tr internet adreslerinden okul müdürlükleri tarafından renkli olarak alınacak, mühürlenerek onaylandıktan sonra öğrenciye teslim edilecektir.

Fotoğraflı sınav giriş belgesinde öğrencinin kimlik bilgileri ile sınava gireceği sınav bölgesi, bina, salon ve sıra bilgileri yer alacaktır. Öğrenci, sınav giriş belgesinde yer alan sınav bölgesinde, binada, salonda ve sırada sınava girecektir.

Doğal afet, yangın ve benzeri olağanüstü durumlarda Bölge Sınav Yürütme Komisyonu’nun teklifi üzerine Başkanlığın uygun görüşü ile öğrencinin sınav yeri değiştirilebilecektir.

Fotoğraflı sınav giriş belgesini kaybeden öğrenciler, belgenin yenisini başvuru yaptığı okul müdürlüklerinden alabilecektir.

Yurtdışından sınav başvurusu yapan öğrencilerin sınav giriş belgesi 27 Mayıs 2013 tarihinde, (EK-1) “2013-SBS-Yurt Dışı Başvuru Formu” nda belirtilen e-posta adresine gönderilecektir. Öğrenciler elektronik ortamdan aldıkları sınav giriş belgesini bulundukları ülkedeki eğitim ataşeliklerine onaylatacaklardır. sonra öğrenciye teslim edilecektir.

Fotoğraflı sınav giriş belgesinde öğrencinin kimlik bilgileri ile sınava gireceği sınav bölgesi, bina, salon ve sıra bilgileri yer alacaktır. Öğrenci, sınav giriş belgesinde yer alan sınav bölgesinde, binada, salonda ve sırada sınava girecektir

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.