2022 TUS 1. Dönem Kardiyoloji Taban ve Tavan Puanları

2022 TUS 1. Dönem Kardiyoloji Taban ve Tavan Puanları

2022 TUS 1. Dönem sonuçlarına göre Kardiyoloji taban ve tavan puanlarını yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Kardiyoloji kontenjanı kaç, kaç kontenjan boş kaldı detaylar haberimizde...

Not : Sıralama en küçük puana göre yapılmıştır.

Kardiyoloji toplam kontenjan sayısı 814, yerleşen aday sayısı 654 ve boş kalan kontenjan sayısı ise 160'dır.

Kardiyoloji 2022-TUS 1. Dönem Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve Ek Büyük Puanları

Üniversite / HastaneBölümKontenjan S.Yerleşen A.S.Boş Kont.En Küçük P.En Büyük P.
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji88069,1359775,51442
Ondokuz Mayıs ÜniversitesiKardiyoloji11068,781468,7814
Dokuz Eylül ÜniversitesiKardiyoloji22066,5193371,51815
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji88066,2680272,40232
Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji22065,903368,00592
Necmettin Erbakan ÜniversitesiKardiyoloji22064,9866,0796
Selçuk ÜniversitesiKardiyoloji11064,2777964,27779
Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji66064,2386866,4651
Marmara ÜniversitesiKardiyoloji33063,8551568,25006
Kayseri Şehir HastanesiKardiyoloji33063,7058464,7272
Eskişehir Osmangazi ÜniversitesiKardiyoloji22063,5175864,20129
Hacettepe ÜniversitesiKardiyoloji44062,7268365,5777
Ege ÜniversitesiKardiyoloji44062,1972263,67688
İstanbul ÜniversitesiKardiyoloji11061,981861,9818
İstanbul Üniversitesi-CerrahpaşaKardiyoloji88061,9476464,71209
Bursa Şehir HastanesiKardiyoloji55061,7916266,84839
Ankara Şehir HastanesiKardiyoloji1414061,4422871,77249
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji33061,2996661,75301
Bezm-İ Âlem Vakıf ÜniversitesiKardiyoloji11061,2422161,24221
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir HastanesiKardiyoloji55061,1622462,97963
Manisa Celâl Bayar ÜniversitesiKardiyoloji22061,1503662,08207
Adana Şehir HastanesiKardiyoloji88060,9083866,78055
Dicle ÜniversitesiKardiyoloji22060,8891368,64201
Erciyes ÜniversitesiKardiyoloji22060,8482876,48501
Başkent ÜniversitesiKardiyoloji11060,8227860,82278
Akdeniz ÜniversitesiKardiyoloji66060,376667,22004
Çukurova ÜniversitesiKardiyoloji33060,0252663,62092
Ankara ÜniversitesiKardiyoloji44060,0081865,72849
Gazi ÜniversitesiKardiyoloji66059,6773863,37307
İzmir Katip Çelebi ÜniversitesiKardiyoloji22059,638559,97623
İstanbul Medeniyet ÜniversitesiKardiyoloji22059,4027859,52485
Tepecik Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji44059,38262,37349
Gülhane Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji66058,9446259,81937
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji1010058,5728368,82721
Samsun Üniversitesi Tıp FakültesiKardiyoloji22058,3725262,79963
Sakarya ÜniversitesiKardiyoloji33058,364161,77342
Trakya ÜniversitesiKardiyoloji22058,3403365,37542
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji22058,1452262,1158
İstanbul Üniversitesi-CerrahpaşaKardiyoloji66057,6430960,74132
Mersin ÜniversitesiKardiyoloji44057,6173462,73698
İstanbul Medipol ÜniversitesiKardiyoloji11057,3561257,35612
Aydın Adnan Menderes ÜniversitesiKardiyoloji33057,2459464,85797
Pamukkale ÜniversitesiKardiyoloji33057,089759,34208
İstanbul Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji22056,7215256,73663
Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir HastanesiKardiyoloji1515056,640362,04964
Harran ÜniversitesiKardiyoloji33055,7533157,78027
Karadeniz Teknik ÜniversitesiKardiyoloji55055,7457364,43379
Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiKardiyoloji22055,4877358,1946
Bursa Uludağ ÜniversitesiKardiyoloji55055,4453958,38095
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji44055,2796460,89087
Balıkesir ÜniversitesiKardiyoloji33055,1977857,704
Haseki Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji66055,0502156,44322
Gaziantep ÜniversitesiKardiyoloji55054,9600962,29402
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji33054,8125256,60787
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji44054,7955759,33869
Fırat ÜniversitesiKardiyoloji22054,5953757,72431
Süleyman Demirel ÜniversitesiKardiyoloji33054,5893262,43144
Bolu Abant İzzet Baysal ÜniversitesiKardiyoloji33054,3663456,05795
Hitit ÜniversitesiKardiyoloji22054,1880754,74121
Kahramanmaraş Sütçü İmam ÜniversitesiKardiyoloji33053,9419658,39405
Düzce ÜniversitesiKardiyoloji33053,6433555,81184
Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiKardiyoloji44053,4918256,96071
İnönü ÜniversitesiKardiyoloji33053,4383356,54845
Derince Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji22053,2773254,22175
Adıyaman ÜniversitesiKardiyoloji33053,150953,48736
Atatürk ÜniversitesiKardiyoloji55053,0936760,54102
Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji44052,9104555,52512
Kocaeli ÜniversitesiKardiyoloji22052,8983254,95514
Tekirdağ Namık Kemal ÜniversitesiKardiyoloji33052,8514768,03638
Ordu ÜniversitesiKardiyoloji33052,5272961,17759
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ÜniversitesiKardiyoloji33052,2434253,13255
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji33051,9750355,59667
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Tıp FakültesiKardiyoloji44051,7343559,17524
Kafkas ÜniversitesiKardiyoloji22051,2235553,38213
Hatay Mustafa Kemal ÜniversitesiKardiyoloji33051,0403255,66624
Sivas Cumhuriyet ÜniversitesiKardiyoloji22050,8927551,04379
Recep Tayyip Erdoğan ÜniversitesiKardiyoloji22050,624657,00478
Tokat Gaziosmanpaşa ÜniversitesiKardiyoloji33050,4787652,04311
Giresun ÜniversitesiKardiyoloji33050,4770360,4073
Zonguldak Bülent Ecevit ÜniversitesiKardiyoloji33049,5386250,15615
Erzincan Binali Yıldırım ÜniversitesiKardiyoloji33048,8121749,79316
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji11048,6749948,67499
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma HastanesiKardiyoloji11048,4152648,41526

Etiketler :
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
0
13
0
9
14
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.