2022 TUS 1. Dönem Radyoloji Taban ve Tavan Puanları

2022 TUS 1. Dönem Radyoloji Taban ve Tavan Puanları

2022 TUS 1. Dönem sonuçlarına göre Radyoloji taban ve tavan puanlarını yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Radyoloji kontenjanı kaç, kaç kontenjan boş kaldı detaylar haberimizde...

Not : Sıralama en küçük puana göre yapılmıştır.

Radyoloji toplam kontenjan sayısı 712, yerleşen aday sayısı 712. Radyoloji en çok tercih edilen bölümlerden biridir. Taban puan aralığı ise 75,72314 ile 53,02236 arasındadır.

Radyoloji 2022-TUS 1. Dönem Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve Ek Büyük Puanları

Üniversite / HastaneBölümKontenjan S.Yerleşen A.S.Boş Kont.En Küçük P.En Büyük P.
Hacettepe ÜniversitesiRadyoloji99075,7231479,89928
Marmara ÜniversitesiRadyoloji77072,1527575,65357
İstanbul Üniversitesi-CerrahpaşaRadyoloji1010072,0697976,21017
Ege ÜniversitesiRadyoloji88071,6097676,60386
İstanbul ÜniversitesiRadyoloji88071,3386272,80666
Gazi ÜniversitesiRadyoloji77071,0142774,52674
Ankara Şehir HastanesiRadyoloji1515070,2712277,72549
Dokuz Eylül ÜniversitesiRadyoloji1010070,0367574,58963
Bursa Uludağ ÜniversitesiRadyoloji77069,928374,03822
Ankara ÜniversitesiRadyoloji88069,6990374,47771
Ondokuz Mayıs ÜniversitesiRadyoloji77068,241471,17893
Kocaeli ÜniversitesiRadyoloji88068,0465375,22423
Selçuk ÜniversitesiRadyoloji66067,9242272,75012
Çukurova ÜniversitesiRadyoloji77067,6053173,56008
İzmir Katip Çelebi ÜniversitesiRadyoloji1212067,5612369,82839
Mersin ÜniversitesiRadyoloji55067,0553971,13981
Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1010066,9620472,7654
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1515066,894269,23317
Bezm-İ Âlem Vakıf ÜniversitesiRadyoloji11066,6651766,66517
Eskişehir Osmangazi ÜniversitesiRadyoloji1010066,6174169,13251
Başkent ÜniversitesiRadyoloji33066,4955669,05278
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1212065,9753770,88354
İstanbul Medeniyet ÜniversitesiRadyoloji1212065,7948571,55207
Ufuk ÜniversitesiRadyoloji22065,769166,20029
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir HastanesiRadyoloji1313065,6131171,69641
Ankara Şehir HastanesiRadyoloji11065,6111665,61116
Akdeniz ÜniversitesiRadyoloji1212065,4298970,90599
Ankara Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji88065,3501669,57349
Adana Şehir HastanesiRadyoloji1010065,3333268,64225
Dicle ÜniversitesiRadyoloji1010065,2464272,22752
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1515065,1686669,18005
Tepecik Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1212065,0988568,77262
Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiRadyoloji66064,9244670,24894
Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji66064,9096567,02312
Yeditepe ÜniversitesiRadyoloji33064,8190570,57695
Manisa Celâl Bayar ÜniversitesiRadyoloji66064,8162468,06833
Bozyaka Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1010064,7682966,79739
Gülhane Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1515064,7375970,21848
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir HastanesiRadyoloji1313064,7343771,77788
İstanbul Medipol ÜniversitesiRadyoloji55064,4763771,83037
Sanko ÜniversitesiRadyoloji22064,4554268,67593
Hatay Mustafa Kemal ÜniversitesiRadyoloji55064,3184167,18463
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1010064,309169,09339
Sakarya ÜniversitesiRadyoloji77064,2354674,82386
Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji22064,2149166,65997
Karadeniz Teknik ÜniversitesiRadyoloji66064,0282269,34941
Aydın Adnan Menderes ÜniversitesiRadyoloji88063,9650269,88942
İzmir Bakırçay Üniversitesi Tıp FakültesiRadyoloji99063,9212669,13829
Erciyes ÜniversitesiRadyoloji99063,8197373,261
Süleyman Demirel ÜniversitesiRadyoloji88063,7533869,01886
Pamukkale ÜniversitesiRadyoloji1010063,5533169,62553
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1515063,5003468,31122
İstanbul Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1212063,4428966,16972
Necmettin Erbakan ÜniversitesiRadyoloji88063,2495171,36042
Bolu Abant İzzet Baysal ÜniversitesiRadyoloji66063,1987564,66951
Trakya ÜniversitesiRadyoloji99063,178270,76494
Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiRadyoloji55063,025271,90861
Van Yüzüncü Yıl ÜniversitesiRadyoloji88063,0187571,38419
Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji1212063,0118266,28683
Kayseri Şehir HastanesiRadyoloji88062,9573568,27407
Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir HastanesiRadyoloji2828062,8810970,69859
Kırıkkale ÜniversitesiRadyoloji66062,870764,24364
Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji88062,8692163,54936
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji66062,668963,17301
İnönü ÜniversitesiRadyoloji1010062,6297269,5668
Balıkesir ÜniversitesiRadyoloji77062,5671363,37331
Haseki Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji66062,4992964,57121
Recep Tayyip Erdoğan ÜniversitesiRadyoloji66062,4824572,70547
Alanya Alaaddin Keykubat ÜniversitesiRadyoloji88062,4550267,53172
Kütahya Sağlık Bilimleri ÜniversitesiRadyoloji88062,3450371,57133
Düzce ÜniversitesiRadyoloji66062,1105666,47352
Gaziantep ÜniversitesiRadyoloji1717062,0734170,29499
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ÜniversitesiRadyoloji99062,0667266,89617
Atatürk ÜniversitesiRadyoloji1010062,0191971,00066
Adıyaman ÜniversitesiRadyoloji55061,754564,35406
Fırat ÜniversitesiRadyoloji1010061,5154866,90782
Giresun ÜniversitesiRadyoloji88061,0265570,1504
Kahramanmaraş Sütçü İmam ÜniversitesiRadyoloji1010061,0213665,94045
Harran ÜniversitesiRadyoloji77061,0010573,09784
Zonguldak Bülent Ecevit ÜniversitesiRadyoloji66060,9245562,87936
Erzincan Binali Yıldırım ÜniversitesiRadyoloji55060,7752463,75165
Sivas Cumhuriyet ÜniversitesiRadyoloji1212060,7210267,47804
Tokat Gaziosmanpaşa ÜniversitesiRadyoloji99060,2815362,44338
İstanbul Eğitim Ve Araştırma HastanesiRadyoloji11055,5387355,53873
Sağlık Bilimleri ÜniversitesiRadyoloji11053,0223653,02236

Etiketler :
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
0
12
0
15
18
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.