4 Mayıs 2013 Güvender SBS Sınav Sonuçları açıklandı - Tıkla Öğren

4 Mayıs 2013 Güvender SBS Sınav Sonuçları açıklandı - Tıkla Öğren
4 Mayıs 2013 Güvender SBS Sınav Sonuçları bugün açıklandı.

SBS Sonuçları açıklandı

4 Mayıs 2013 Güvender SBS Sınav Sonuçları için tıklayınız

GÜVEN-DER DENEME SINAVLARININ AMACI

GÜVEN-DER deneme sınavları ile:

  1. Öğrencilerin gerçek bir sınavla karşı karşıya kalarak kendilerini denemeleri ve sınav heyecanını atmaları sağlanacaktır.
  2. Deneme sınavları adayların bilgilerinin sınırlı süre içinde ölçüldüğü sınavlardır. Sınavlar zamanla yarış şeklinde geçmektedir. Öğrenciler bu deneme sınavı ile zamanı dengeli kullanma alışkanlığı kazanacaktır.
  3. Gerçek sınavlarda çıkacak soru tipleri öğrencilerin çoğu için meçhuldür. GÜVEN-DER deneme sınavları ile öğrencilerin çıkacak soru tipleri hakkında bilgi sahibi olmaları hedeflenmiştir.
  4. Öğrencilerin çoğu kendini tanıma fırsatı bulamadıklarından çalışma tempolarını istenen düzeyde tutamamaktadır. Türkiye genelinde yapılacak bir sınavla; "GÜVEN-DER Deneme Sınavı ile" durumlarını görecek çalışma tempolarını ayarlayacaklardır.

4 Mayıs 2013 Güvender SBS Cevap Anahtarı için tıklayınız

4 Mayıs 2013 Güvender SBS Sınav Sonuçları için tıklayınız

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.