1. HABERLER

  2. DERS VE ÇALIŞMA KİTABI CEVAPLARI

  3. 6. Sınıf Meb İngilizce Ders Kitabı Cevapları
6. Sınıf Meb İngilizce Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Meb İngilizce Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevaplarına haberimizin devamından okuyabilirsiniz. Kitabın yazarları Fatma DEMİRCAN, Gonca AKISKALI, Aysel BERKET ve Ferdi GÜNAY. 10 Ünite ve 192 sayfadan oluşuyor.

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları 2019-2020

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının başında pek çok ders kitabı değişti. Müfredatın değişmesiyle birlikte yeni ders kitapları hazırlandı. Bu sene çıkan “6. Sınıfta Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” sizler için özenle hazırlandı.

2019-2020 6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” öğrencilerin anlayacağı ve en basit-hızlı şekilde ödevlerini çözebileceği şekilde hazırlanmıştır.

İngilizce Meb Yayınları Ders Kitabı Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulunda okutulacaktır. 6. Sınıf İngilizce Cevaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

UNIT 1 LIFE
UNIT 2 YUMMY BREAKFAST
UNIT 3 DOWNTOWN
UNIT 4 WEATHER AND EMOTIONS
UNIT 5 AT THE FAIR
UNIT 6 OCCUPATIONS
UNIT 7 HOLIDAYS
UNIT 8 BOOKWORMS
UNIT 9 SAVING THE PLANET
UNIT 10 DEMOCRACY

6. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları

Not: Bu sene sizlerden gelecek taleplere göre zor olan soruların çözümleri yapılcaktır. Bu şekilde yapılacak soru çözümlerinin sizlere daha faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Hazırlamış olduğumuz “6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” sizlerin okul başarısına katkıda bulunmasını umuyoruz. Unutulmamalıdır ki ders kitabı cevapları sadece kontrol amaçlı yayınlanmaktadır. Öncelikle sorulara sizin cevap vermeniz ve sonrasında cevapları kontrol etmeniz sizler için daha faydalı olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.
25 Yorum