Aöf Bütünleme Soruları 8-9 Eylül 2012 (SONUÇ)

Aöf Bütünleme Soruları 8-9 Eylül 2012 (SONUÇ)
Anadolu Üniversitesi 2012 AÖF Bütünleme Sınav Soru ve Cevapların 8-9 Eylül 2012 Aöf bütünleme sınavından hemen sonra sınav soruları açıklandığında ilgili sayfa bağlantılarının ayrıntıları

8-9 Eylül 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınavı soru ve cevaplarının en geç 12 Eylül 2012 çarşamba günü açıklanması bekleniyor. Sınav soru ve cevaplarının açıklanma bilgisi Anadolu Üniversitesi ile eş zamanlı olarak sitemizde duyurulacaktır.

Aöf soru ve cevaplar sayfasına ulaşmak ile ilgili yönerge ve ilişkili sayfa bağlantılarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2012 AÖF Bütünleme Sınav Soru ve Cevapları sayfası için TIKLAYINIZ

Açıköğretim Fakültesi 2012  Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.

Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Sınava giren tüm adaylara başarılar dileriz. Bu haberimize yorum yazarak aöf bütünleme sınavı ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Eğitim Sistem

Etiketler :
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.