AÖF sınav soruları 2013 - AÖF soru ve cevapları 2013, Aöf iktisat soru ve cevaplar, Aöf işletme soru ve cevaplar, Aöf muhasebe soru ve cevaplar

AÖF sınav soruları 2013 - AÖF soru ve cevapları 2013, Aöf iktisat soru ve cevaplar, Aöf işletme soru ve cevaplar, Aöf muhasebe soru ve cevaplar
AÖF sınav soruları 2013 - AÖF soru ve cevapları 2013, Aöf iktisat soru ve cevaplar, Aöf işletme soru ve cevaplar, Aöf muhasebe soru ve cevaplar için tıklayınİşletme soru ve cevapları, Kamu Yönetimi soru ve cevapları, Maliye soru ve cevapları, İktisat soru

Öğrenci kimliğinizi sınavlarda yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuzdan salon başkanı, öğrenci kimliğinizdeki fotoğraftan yararlanarak kimliğinizi belirlemekte güçlük çektiği takdirde.

ÖSYM açıkladığı bilgilerde Açık Öğretim sınavı AÖF sınavına girmek için AÖF sınav giriş yerleri belgesi bilgilerini açıkladı.

Evet ÖSYM açıklamasında 4-5 mayıs tarihleri arasında yapılacak olan AÖF Sınavı için öğrencilerin yanlarında bulundurmaları gerektiği malzemeleri açıkladı.

İŞTE SINAV GİRİŞ YAPARKEN YANINIZDA OLMASI GEREKENLER!

1-Sınava Giriş Belgesi: İlgili sınava ait http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden veya AÖF bürolarından alınan öğrencinin nerede sınava gireceğini gösteren belgedir.

2-Öğrenci Kimlik Kartı veya Belgesi: Anadolu Üniversitesi tarafından verilen Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı ya da AÖF bürolarınca verilen fotoğraflı ve onaylı “ Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi ”dir. Kayıtlarda verdiğiniz fotoğraf öğrenci kimlik kartınıza aktarılacaktır. Öğrenci kimliğinizi sınavlarda yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuzdan salon başkanı, öğrenci kimliğinizdeki fotoğraftan yararlanarak kimliğinizi belirlemekte güçlük çektiği takdirde sizi sınava almayabilir.

3-Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi: Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi.

Daha geniş bilgiler için de resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

AÖF Mayıs 2013 Vize sınavları 4-5 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak. Sınavlar cumartesi ve pazar oturumu şeklinde iki günde yapılacak.

AÖF 2013 Vize Sınav Takvimi

1. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:09.30
2. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:14.00
3. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:09.30
4. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:14.00

Sınav soru ve Cevapları Açıköğretim e -öğrenme portalında sınavdan 1 gün yada 2 gün sonra paylaşlıyor.

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.