Bir yazar veya düşünür toplumların geleceğini ve yaşamını nasıl etkiler ve değiştirir

Bir yazar veya düşünür toplumların geleceğini ve yaşamını nasıl etkiler ve değiştirir
Bir yazar veya düşünür toplumların geleceğini ve yaşamını nasıletkiler ve değiştirir bu konuda sizlere kısa bilgiler vereceğiz.

Sanat, duyular dünyasından işlevde, biçimde ve içerikte kökten ayrıdır; ama gene de bu dünyanın bir parçasıdır. Sonuçta sanatçı da bu dünyanın içinde yaşadığına göre sanat eserinin bu dünya ile ilişkisiz, tamamıyla kopuk olduğu düşünülemez. Sanat sadece gerçeğin bir betimlemesi değildir; kendi gerçeğinin bir koşutudur. Görsel sanatlar ile Edebiyat toplumdaki sosyal alanlar içinde çok canlı, çok yönlü bir etkinlik gösterdiği için sürekli gelişen, sürekli tartışılan bir alandır. Sürekli bilimlere ışık tutması ve sürekli toplumların duygu ve düşünceleri de dinamik tutar.

1
10
1
0
1
1
13
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.