1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. En sık görülen rüyalar ve anlamları
En sık görülen rüyalar ve anlamları

En sık görülen rüyalar ve anlamları

Çoğunuzun sürekli gördüğü ama umursamadığı bu rüyalar, bilinçaltınızın alarm sesi olabilir. İşte en sık görünen rüyalar ve anlamları.

Her gece yatağa yattığımızda bize yeni dünyalar sunan, rüyalara dalarız. Rüyaların kaynağı ile ilgili bir ortak noktaya varılamasa da herkes rüyaların insanın kişiliğinden bir parça taşığı konusunda hem fikir. Rüyalar bizden bir parça taşımakla beraber, bilinçaltımız ile doğrudan bağlantılıdır. En çok görülen rüyaları ve anlamlarını sizin için yazdık. 

1. Rüyada Deniz Görmek yorumu

Rüyada deniz görmeniz hayırlı bir rüyadır. Deniz görmek uzun ömre, bolluk ve rahatlık içinde yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda muradınıza ereceğinize de işaret etmektedir.

2. Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek yorumu

Rüyanızda üst dişinizin düştüğünü görmek uzun ömrünüzün olacağına işaret eder. Alt dişinizin düştüğünü görmek ise hüzün ve kedere işarettir.

3. Rüyada Altın Görmek yorumu

Rüyada altın görmeniz murat ve emellerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyanızda altın görmek sağlığınızın iyi olacağı anlamına da gelmektedir. Altından yapılmış eşyaları rüyada görmek iyi ve güzelliklere yorulmaktadır.

4. Rüyada Uçtuğunu Görmek yorumu

Rüyanızda uçtuğunuzu görmek hayırlı bir rüyadır. Göğe doğru yükselerek uçtuğunuzu görmeniz başarılı olacağınıza, kanatsız uçtuğunuzu görmek yerinizi değiştireceğinize yorulmaktadır. Yerden göğe doğru uçmak da hacca gideceğinize yorumlanmaktadır.

5. Rüyada At Görmek yorumu

Rüyada at görmek çok hayırlı bir rüyadır. Gösterişli bir at görmeniz büyük bir müesseseye sahip olacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir. At görmek muradınıza ereceğinize işaret eder ve hayra yorulmaktadır.

6. Rüyada Yılan Görmek yorumu 

Rüyada yılan görmek pek hayra yorulmayan bir rüyadır. Yılan görmek iş hayatında zor ve karmaşık işler ile karşılaşacağınıza işaret eder. Yılan genel olarak rüyalarda düşman olarak ifade edilir.

7. Rüyada Düştüğünü Görmek yorumu 

Rüyada düştüğünü görmek iyiye ve hayra işaret etmez. Çoğu zaman şer ve zarara işaret etmektedir. Rüyanızda yüz üstü düşmenin ve suya düşmenin anlamları da hayırlı bir rüya değildir.
 
8. Rüyada Su Görmek yorumu 
Rüyada su görmek mal ile yorumlanmaktadır. Rüyada görülen su iyi ve güzel şeylere yorulmaktadır. Rüyanızda su görmek mutlu ve güzel bir yaşam süreceğinize işaret eder. Suyun içine girmek de bütün kederlerden kurtulmaya işarettir.
 
9. Rüyada Öldüğünü Görmek yorumu
Rüyada görülen ölüm ömrünüzün uzayacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada öldüğünüzü görmek uzun bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Rüyada ölüm görmenin halk arasında şeref ve itibarının, saygı ve hürmetinin artacağına veya saygınlığının olduğuna da işaret etmektedir.
 
10. Rüyada Fare Görmek yorumu
Rüyada görülen fare rızık anlamına gelmektedir. Rüyada çok sayıda fare görmeniz bol kazanca ve geçim bolluğuna işaret eder. Evinizde farelerin olduğunu görmeniz de bolluk ve ucuzluk içinde bir hayat süreceğinize yorumlanır.

11. Aldatan sevgili yorumu

Uzmanların yaptığı en temel uyarı bu durumun ciddiye alınması gereken bir kehanet olmadığı. Genel olarak partnerlerin başka bir konu ya da düşünce üzerine odaklandığı, çeşitli sebeplerden dolayı ayrı çokça zaman geçirdiği dönemlerde karşılaşılan bir durum. Öte yandan ilişkideki güven eksikliğinden kaynaklanabileceğini düşünen uzmanlar da yok değil.

12. Düşmek yorumu

Uzmanlar bu durumu bilinçaltınızın kırmızı alarm vermesi olarak yorumluyor. Genellikle iş yerinde, ilişkisinde ya da hayatının herhangi bir başka alanında sıkıntılı bir dönemden geçenlerin kendilerini rüyalarında düşüyor olarak görmeleri de bundan.

13. Bir ünlüyle tanışmak yorumu

Rüyada görülen ünlünün sahip olduğu yetenekler kişinin değer verdiği yetenekler olarak yorumlanıyor. Ayrıca kişinin başkaları tarafından tanınma ve bilinme ihtiyacının da bir göstergesi olduğu düşünülüyor.

14. Okulda ya da işte çıplak kalmak yorumu

Genel olarak kabul gören açıklama bu rüyayı gören kişinin hassas ve kaygılı bir dönemden geçtiğidir. Yeni başlangıçlar karşısında duyulan endişe duyanlar da buna dahil. Bu durumun en çok iş yerinde terfi alanlarda, yeni bir işe başlayanlarda ya da yeni bir yere taşınanlarda görülmektedir.

15. Kontrolden çıkmış bir arabayı sürmek yorumu

Kişinin hayatını herhangi bir alanında yeteri kadar kontrol ve söz sahibi olamadığının göstergesi olarak yorumlanıyor. Ayrıca bazı kötü alışkanlıkların devam etmesinden kaynaklı sorunları da işaret ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.