1. HABERLER

  2. LİSANS BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI

  3. Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları
Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları

2019 Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. 

2019 YKS'ye girenler aşağıda yer alan Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Hangi Üniversitelerde var : İstanbul Teknik Üniversitesi
 
Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Hangi Puan Türü ile Öğrenci alıyor : SAYISAL
 

# Not: Bu haberimizi cep telefonu ile okuyorsanız tabloyu tam olarak görebilmek için yatay ekran okuyunuz.

 

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Üniversite AdıFakülte/YüksekokulBölümPuan
Türü
Genel
Kont.
Yer.Taban PuanlarıEn Büyük
Puan
Başarı Sıralaması
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİGemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri FakültesiGemi  veDeniz Teknolojisi MühendisliğiSAY6060358,15986419,6019984.300
*Yüksekögretim Programı'nın en küçük puanına karşılık gelen OBP'li yaklaşık başarı sırasıdır.
 
Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 2019 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralamaları, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği YKS Taban ve Tavan Puanları 2018 2019.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.