Özel Saint Michel Fransız Lisesi Taban Puan ve Kontenjanı

Özel Saint Michel Fransız Lisesi Taban Puan ve Kontenjanı

2020-2021 eğitim öğretim yılında Özel Saint Michel Fransız Lisesi'nin kayıt ücreti 74.232 TL'dir. Konu ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

2020/2021 Eğitim-Öğretim Yılı Özel Saint Michel Fransız Lisesi Hazırlık Sınıfı Kayıt Kabul Şartları

Özel Saint Michel Fransız Lisesi'nde 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı öğrenci kayıt kabul işlemleri;
Milli Eğitim Bakanlığınca 20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Merkezî Sınav’da (LGS) öğrencilerin alacağı Merkezi Sınav Puanı esas alınarak, Kayıt Koordinasyon Komisyonu kararları doğrultusunda oluşturulacak Kayıt Kılavuzu esasları ve kayıt takvimi dikkate alınarak taban puan ilanı ve ön kayıt-kesin kayıt yoluyla yapılır.

ÖN KAYIT İŞLEMLERİ

  • Kayıt işlemleri kayıt-kabul kılavuzunda belirtilen takvime göre yapılır.
  • Ön kayıt işlemleri ücretsizdir.
  • Ön kayıt linki sadece ön kayıt dönemlerinde aktif olur.
  • İlgili kayıt dönemi için açıklanan taban puan ve üzerinde puana sahip olan öğrencilerin, ön kayıt başvurusu işlemleri online olarak yapılır.
  • Yapılan başvurular kayıt görevlileri tarafından kontrol edilir ve ön kayıt şartlarını taşıyan öğrencilerin isimleri puan sırasına göre ön kayıt listesine eklenir.
  • Önceki bir dönemde önkayıt başvurusu yaparak bilgileri kontrol edilen öğrenciler, tekrar form doldurmalarına gerek kalmadan yeni dönem için başvurularını tamamlayabilirler.
  • Ön kayıt listesi ilgili önkayıt dönemi bitene kadar anlık olarak değişkenlik gösterir. Başvuruların tamamlanmasının ardından asil ve yedek kayıt listeleri sitemizde ilan edilir.
  • Ön kayıt başvurusu yapıldığı dönem için geçerlidir. Her dönem için önkayıt başvurusu yenilenmelidir.
  • Ön kayıt yaptırmış ancak kayıt işlemini tamamlamamış kişilere ait veriler idari açıdan gerekli sürenin ardından silinir/anonimleştirilir.

2020/2021 Eğitim Öğretim yılı için öğrenim ücreti % 8 KDV dahil 74.232 TL’dir.

ORTAK KAYIT DÖNEMİ
Kayıt Şekli Tarih
I. Kayıt Dönemi
Ön Kayıt 20 Temmuz
Asil Liste Kayıt 21 Temmuz
Yedek Liste Kayıt 22 Temmuz
II. Kayıt Dönemi
Ön Kayıt 23 Temmuz
Kesin Kayıt 24 Temmuz
SERBEST KAYIT DÖNEMİ
Tarih 27-29 Temmuz

Kaynak:Haber Kaynağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
3
2
8
8
0
67
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.