PMYO Polis Memurluğu Aday Memur Atama Sonuçları Açıklandı - Tıkla öğren

PMYO Polis Memurluğu Aday Memur Atama Sonuçları Açıklandı - Tıkla öğren
PMYO Polis Memurluğu Kadrosuna Aday Memur Olarak Atanacaklar.

Bu yazımızda sizlere PMYO Polis Memurluğu Aday Memur Atama Sonuçları konusunda bilgiler vereceğiz. İşte detaylar....

19 - 21 Haziran 2015 tarihinde yapılan 2015 yılı Polis Meslek Yüksekokullarından öğrenim süresini başarıyla tamamlayıp polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanunu ve "Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği" hükümleri gereğince Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı Polis Meslek Yüksek Okullarından 2 yıllık eğitimini tamamlayan öğrencilerin Polis Memuru rütbesine aday memur olarak atanmaları için, eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olmaları gerekmektedir.

Bu kapsamda 2015 yılında Polis Meslek Yüksek Okullarında eğitimini tamamlayarak yapılan eğitim sonu sınavında toplam 5097 aday başarılı olmuştur.

Adaylar eğitim sonu sınavı sonuçlarını www.pa.edu.tr internet adresinden kendi T.C kimlik numaralarını girerek öğrenebileceklerdir.

Sınavda başarılı olan Polis Memuru adaylarının atamaları, "Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği" hükümlerine göre yapılacaktır.

Sınav sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

"Ben her zaman için kendime güvemişimdir. Kendime çok fazla inanırım. Benim de hatalarım olduğuna hiç kuşku yok. Ben kendimi sürekli olrak eleştiririm. Ancak ben kendime inanırım. Çocukluğumdan beri bu inanca sahibim."

Daha fazla bilgi ve haber için tıklayınız.


John Donahve - Ceo Başkan - BBNHark System Comporation

EgitimSistem.Com Özel Haber

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.