1. HABERLER

  2. LİSANS BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI

  3. Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Taban Puanları
Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Taban Puanları

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Taban Puanları

2019 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan 2019 Reklamcılık ve Halkla İlişkiler taban puanları, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Başarı Sıralaması 2019 , Reklamcılık ve Halkla İlişkiler başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

2019 YKS'ye girenler aşağıda yer alan Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

# Not: Bu haberimizi cep telefonu ile okuyorsanız tabloyu tam olarak görebilmek için yatay ekran okuyunuz.

2019 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan 2018 Halkla İlişkiler ve Reklamcılık taban puanları,başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar son dört yılın Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını göz önünde bulundurmalılar.

Ayrıca sınav sisteminin değişmesinden dolayı yerleştirme sıralamalarında ve puanlarında değişmeler olabilir. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Yökatlastan alınmıştır.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Üniversite AdıFakülte/YüksekokulBölümPuan
Türü
Genel
Kont.
Yer.Taban PuanlarıEn Büyük
Puan
Başarı Sıralaması
ULUSLARARASI  KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  (KKTC-LEFKOŞA)İletişim FakültesiReklamcılık veHalkla İlişkiler (İngilizce) (%50 İndirimli)SÖZ41231,35996231,35996Dolmadı
ULUSLARARASI  KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  (KKTC-LEFKOŞA)İletişim FakültesiReklamcılık veHalkla İlişkiler (İngilizce) (%75 İndirimli)SÖZ91229,60976229,60976Dolmadı
ULUSLARARASI  KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  (KKTC-LEFKOŞA)İletişim FakültesiReklamcılık veHalkla İlişkiler (İngilizce) (Burslu)SÖZ1310221,73533278,67665Dolmadı
ULUSLARARASI  KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  (KKTC-LEFKOŞA)İletişim FakültesiReklamcılık veHalkla İlişkiler (İngilizce) (Ücretli)SÖZ40

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.