Rüyada muz görmek ne anlama gelir

Rüyada muz görmek ne anlama gelir

Rüyada muz görmek; sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye; kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, ana karnındaki çocuğa; tüccar için mala, takva ehli için ibadete, Hastanın muz yemesi onun vefat etmesine.

Evinde muz bulunduğunu görrmek erkek çocuğa, Muz ağacı mal sahibi zengin bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen muz, ana karnında bulunan çocuğa veya kabirdeki ölüye ya da cezaevinde mahkum bulunan bir hükümlüye işarettir. Muz ağacı din, dünya ve mal sahibi zengin bir adama işarettir

Rüyada muz görmek, anne karnındaki bebeğe ya da ölüye ya da cezaevinde bulunan bir kimseye yorumlanır. Muz ağacı dindar ve mal sahibi varlıklı zengin bir adama yorumlanır. Bu rüya, evleneceğiniz kişinin yanlış insan olduğuna işaret eder. Eğer evliyseniz, evliliğiniz sorunlu alacak ve para sıkıntısı çekeceksiniz demektir.

Evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatınızda sorun yaşayacak, para konusunda da yanlış kararlar alacaksınız.

Hastalık olarak yorumlanır. Ama muz yeşil ise helal kısmettir.

Rüyada muz görmek zengin için mal, dindar için de sevap isledigine delalet eder. Mevsiminde muz yedigini gören zengin bir kisi ile evlenir. Rüyada muz agaci görmek, cömert, herkese hayri dokunan, sanatçi ve kisiliginden her yönü ile faydalanilan ve her ise yarayan bir kisi ile kiyaslanir.

Evinde bir tek muz agaci oldugunu ve bunun üzerinde de bir tane meyvesi bulundugunu görmek, rüya sahibinin bir oglu olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen muz, sakli olan mala veya ana kaminda bulunan çocuga yahut kabir yahut da hapiste bulunan insana veyahut geçmis haberi yahut ilmi ihtiva eden kitaba isarettir.

Muz, elbiseye, ülfet ve muhabbt isarettir. Muz, cömert, muvahhid ve güzel ahlakli bir kimsedir. Rüyada bir kimsenin evinde muz bulundugunu görse, o ev sahibinin erk bir çocugu dogar. Rüyada muz yedigini gören kimsenin, eline ortaklikti veya bir kimse tarafindan mal geçer.

Bazi tabirciler, rüyada muz yiyen kimse, dünya adami ise, eline arzu miktarca mal geçer. Mütedeyyin ise ibadette kemale erer, Muz agaci mütedeyyin ve mal sahibi zengin bir kimsedir. Tüccar için muz, mal, takvS ve ibadet ehli kimseler için de din ve ibadettir. Rüyada muz yiyen hastanin öleceginden korkulur.

Bu rüya, evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatında sorun çıkacak, para konusunda da yanlış kararlar alıp, maddi açıdan sıkıntı çekeceksiniz.

Rüyada muz görmek veya yemek; yeni bir aşka, çocuk sahibi olmaya, zengin olmaya, muz satmak veya kaybetmek; zarara uğramaya, birinin size muz verdiğini görmek; o kişiden yardım ve iyilik göreceğinize, birisine muz verdiğinizi görmek; o kimseye yararınızın dokunacağına, bazı yorumculara göre ise bir düşmanınızın sizi çok üzecek bir davranışta bulunacağına işarettir.

Rüyada yeşil muz görmek: Helal kısmet olarak yorumlanır. Rüyada muz görmek zengin için mal, dindar için de sevap işlediğine delalet eder.

Rüyada muz görmek, tüccar için mala yorumlanır. Takva ve ibadet ehli kimseler için de din ve ibadete işaret eder.

Rüyada evinde muz bulunduğunu görmek: doğacak bir erkek çocuğa alâmettir.

Rüyada muz yediğini görmek: rızka, mala, menfaata ve başkası tarafından gönderilecek nimete delâlet eder.

Rüyada muz ağacı görmek

Rüyada Muz ağacı görmek, din ve dünyalık sahibi adama delâlet eder. Muz ağacic mütedeyyin ve mal sahibi zengin bir kimsedir. Rüyada muz ağacı görmek tüccar icin, mal, takva ve ibadet ehli kimseler icin de din ve ibadettir.

Rüyada muz ağacı görmek, cömert, herkese hayrı dokunan, sanatçıi ve kisiliginden her yönü ile faydalanilan ve her ise yarayan bir kisi ile kıyaslanır.

Evinde bir tek muz ağacı oldugunu ve bunun üzerinde de bir tane meyvesi bulundugunu görmek, Rüyasahibinin bir oglu olacagina delalet eder.

Rüyada muz yemek

Rüyada muz yedigini gören kimsenin, eline ortakliktan veya bir kimse tarafindan mal gecer. Rüyada muz görmek veya yemek; yeni bir aşka, cocuk sahibi olmaya, zengin olmaya işarettir. Mevsiminde muz yedigini gören bekarsa, zengin bir kisi ile evlenir. Bazı tabirciler, rüyada muz yiyen kimse, dünya adamı ise, eline arzu ettiği miktarca mal gecer. Mütedeyyin ise ibadette kemale erer demişler.

Rüyada muz bulmak

Rüyada bir kimsenin evinde muz bulunduğunu görse, o ev sahibinin erkek bir çocuğu doğar. Rüyada görülen muz, sakli olan mala veya ana kanunda bulunan cocuga yahut kabir yahut da hapiste bulunan insana veyahut gecmis haberleri yahut ilmi ihtiva eden kitaba isarettir. muz, elbiseye, ülfet ve muhabbete isarettir. muz. cömert, muvahhid ve güzel ahlakli bir kimsedir.

Rüyada muz satmak veya kaybetmek; zarara ugramaya, birinin size muz verdigini görmek; o kisiden yardim ve iyilik göreceginize, birisine muz verdiginizi görmek; o kimseye yararinizin dokunacagina isarettir.

Rüyada cennette muz ağacının meyvesini yediğini görmek ve gölgesinde oturduğunu görmek, muradının incisini elde etmeye işarettir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.