Rüyada Akciğer görmek

Rüyada Akciğer görmek

Rüyada akciğer görmek ile alakalı tabirler, Rüyada akciğer görmek ne anlama gelir, Akciğer nasıl tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Akciğer dini rüya tabirlerinde Akciğer anlamı tabiri nedir?

Tiflisi Tabirleri : » Müellif: Rüyada akciğer; sevince yorulur.

Çok sayıda akciğerinizin olduğunu görmek; sevineceğinize…

Birine akciğerinizi verdiğinizi görmek; o kimseye şefkat göstereceğinize işarettir.

» Cabir Mağribî: Eti helal olan bir hayvanın akciğerini çiğ veya pişmiş olarak yemek; helal mal elde edeceğinize işarettir.

İhya Rüya Tabirleri : Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.

Seyyid Süleyman : Rüyada akciğer görmek; sevinç ve ferahla tabir olunur.
Ibn-i Sirin diyor ki: Tanıdığı birinin kendisine akciğer verdiğini gören, onun sayesinde sevinir. Bilmediği bir şahsın akciğer verdiğini gören, herhangi bir sebeple memnun olur. Birine akciğer veren, o insanı sevindirir. Tanımadığı bir kişiye akciğer veren, halka hayır yapar.
Cabir'ül Mağribi'ye göre eti yenilir bir hayvana ait pişirilmiş akciğer yediğini gören, sevinir. Kolaylıkla mal kazanır. Eti yenmeyen hayvanın akciğeri, harama delalettir. Akciğerinin koptuğunu görenin, eceli yakındır. Aniden vefat eder.
Göğsünü yararak akciğerini çıkarıp attığını gören, rahatını kendi eliyle yok eder. Başkasını akciğerini çıkarıp alan, onun malını veya karısını elinden alır. Dolayısıyle üzülmesine sebep olur. Akciğerinin yaralandığını gören, sıkıntı ve üzüntü içine girer. Iki akciğere malik olmak, refah ve saadetin kat kat artacağına işarettir. Akciğerde acı ve hastalık görmek; kedere delalettir. Akciğerin büyümesi sevincin artması, küçülmesi ise üzüntünün büyümesidir.

 

MollaCami Tabiri : Akciğer umumiyetle ömür ile tabir edilir. Dolayısıyla Akciğerin sağlamlığı uzun ömre, onun bozukluyu ise kısa ömre işaret eder.

Rüyada Akciğer Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada akciğer görmenin anlamı, ferahlamak ve sevinmektir. Bu gelişmeler sayesinde bir anda sıkıntılarından kurtulacağına yorulur. Rüyada akciğer görmenin tabiri, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelerdir. Bu gelişmeler sonucunda kişinin hayatında büyük değişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada akciğer görmenin yorumu, iki farklı şekilde yapılır. Kişinin rüyada kendi akciğerini sağlıklı şekilde gördüyse uzun ömürlü olacağına işaret eder. Kişi eğer akciğerinin koktuğunu ve lekelendiğini gördüyse ömrünün kısa olduğuna delalet eder. Diğer yandan da rüya sahibinin her şeyden ümidini kesmişken hiç beklemediği anda işlerinin yolunda gideceği ve hayata tekrardan yeni umutlarla başlayacağına işaret eder.

Rüyada Akciğer Hastası Olmak

Rüya sahibinin çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve bunun sonunda epey yıpranacağına delalet eder. Rüya sahibi bu sıkıntılarından dolayı yaşamın güzelliğini göremeyecek kadar kötü bir hal alacağına yorumlanır.  

Rüyada Soluk Alamamak

Rüya sahibinin çaresiz kaldığı sorunların çözüleceğine ve uzun zamandır aradığı huzura kavuşacağına alamettir.

Rüyada Nefesin Kesildiğini Görmek

Bununla ilgili iki farklı yorum vardır. Birincisi; rüya sahibinin fiziksel sorunlar yaşayacağına delalet eder. İkincisi ise; rüya sahibinin büyük bir sevinç yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Darlığı Görmek

Rüya sahibinin başarılarının ve hedeflerinin önündeki tüm engellerden kurtulacağına alamet eder. Bu engellerin kalkmasıyla rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada akciğer görmek, kişinin uzun ömürlü olacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada akciğer görmek, rüya sahibinin hayatında önemli gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılardan kurtulmak için istemeden de olsa bazı kişilerle anlaşacağına yorumlanır.

Rüyada Akciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada akciğer kanseri olduğunu görmek, kazancının azalmayacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Akciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kazancını bu kişiden elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olduğunu Görmek

Kişinin kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Akciğer Kustuğunu Görmek

Rüyada akciğer kusmak, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük yerlerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşının Akciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının akciğer kanseri olduğunu görmek, hayatının zorlaşacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına rivayet eder.

Kaynak:Haber Kaynağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.