Sorumluluk Sınavı Yapılacak - Özel Akşam Liseleri Öğrencilerinin Dikkatine

Sorumluluk Sınavı Yapılacak - Özel Akşam Liseleri Öğrencilerinin Dikkatine
Sorumluluk Sınavı Yapılacak - Özel Akşam Liseleri Öğrencilerinin Dikkatine

  Özel akşam liselerinin halen 10.sınıfına devam eden ancak, 9.sınıftan 10.sınıfa sorumlu olarak geçen öğrencilere 02 Şubat 2013 tarihinde sorumluluk sınavı yapılacaktır. Sorumluluk sınavına girecek öğrenciler 20 (yirmi) TL sınav ücretini, 23-24 Ocak 2013 tarihleri arasında, MEB döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Başkent/Ankara, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez, Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığıyla yatırarak, sorumlu olarak bir üst sınıfa geçtikleri derslerin e-okul sisteminde doğru olarak yer alıp almadığını belirtilen süre içerisinde kontrol edeceklerdir. Sınav ücretini yatırmayan öğrenci alt sınıftan sorumlu dersi olsa bile, sınava alınmayacaktır.

        Sınav giriş belgeleri 30 Ocak 2013 tarihinde www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır.

        Öğrencilere sorumlu olarak geçtikleri derslerden hazırlanacak sorular, o derse ait tüm ünite ve konularından hazırlanacak ve soru kitapçığında yer alacaktır.

        Sorumluk sınavı sonuçları 04 Mart 2013 tarihinde www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır.

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.