2020 Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı

2020 Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı

Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı 22-23 Şubat 2020 tarihinde yapılacak. Sınavla ilgili detaylı bilgiler haberimizde...

Ankara Bilişim Koleji Bursluluk Sınavları 2020

2019-2020 eğitim ve öğretim döneminde en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Koleji’nde indirimli olarak okumak istiyorsanız online kayıt ile sınava başvurabilirsiniz. Ankara’nın en iyi özel okullarından Bilişim Koleji’nde indirimli olarak okumak istiyorsanız; özel okullar bursluluk sınavları 2020 senesi için online kayıt ile sınava başvurabilirsiniz. Bilişim Koleji bursluluk sınavına başvuru yaptıktan sonra, sınava şu anda ilkokul 2. 3. 4. ortaokul 5. 6. 7. 8. ve lise 9. 10. 11. sınıfta okuyan öğrenciler katılabilecek.

Ankara lise bursluluk sınavları lise eğitimi alacak öğrenciler için de ayrı bir önem taşımaktadır. Kolej Bursluluk Sınavları 2020 yılında ücretsiz ya da indirimli bir şekilde Ankara’nın en iyi özel okulları içerisinde eğitim alımına olanak tanıyor. Öğrencilerimizin gelişimlerine her zaman yardımcı olarak, onların hayata iyi bir şekilde başlangıç yapmaları için çalışmaktayız.

Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı ile öğrencilerimizin kazanacakları bursları belirtilen şartlar haricinde kesmemekteyiz. Böylece öğrencilerimizin başarılarının devamlılığını sağlamayı hedeflemekteyiz. Başarıya giden yolda siz de LGS’de en başarılı okul olan Bilişim Koleji’nde olmak ve bursluluk başvurusu yapabilmek için Bilişim Koleji Bursluluk Sınavına online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Öğrencilerimiz verdiğimiz desteğin farkında olup girdikleri sınavlarda elde ettikleri başarılarla bizleri her zaman gururlandırmaktadır. Ankara’nın en iyi özel okulları arasında olabilmemiz, bizim haricimizde öğrencilerimizin de ortaya koydukları çabaların ve de emeklerin birer sonucudur. Bilişim Koleji Bursluluk Sınavları ile tüm öğrenciler bu başarının birer ortağı olabilirler.

Gelecek Vaad Eden Sınav

Sınava katılan öğrenciler 17 Ocak 2020 tarihine kadar olan kazanımlardan mesul olacaktır. Sorular, öğrencilerin bilgi birikimlerini ölçmeye yönelik olarak hazırlanacaktır. Tek bir kitapçık olacak sınavda öğrencilere Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimleri dersleri ile öğrencilerin dijital becerilerini ölçmeye yönelik robotik/kodlama soruları ve zeka oyunları soruları yöneltilecektir. Öğrenciler bursluluk sınav soruları ile sınava hazırlanabilirler.

Bilişim Kolejinde düzenlenecek olan Ankara bursluluk sınavları lise, ortaokul ve ilkokul öğrencilerinin katılımına açıktır. Yanlış cevapların doğru cevapları etkilemeyeceği sınavda, öğrencilere toplamda 45 adet soru sorulacaktır. Verilen doğru cevaplar üzerinden değerlendirme yapılacak olup Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı sonuçlarına göre öğrenciler, 2020-2021 yılı için eğitim bursu kazanabilecektir.

Özel okullar bursluluk sınavları 2020 ile öğrenciler belirli bir derecelendirme ile burs ya da indirim kazanmaktadır. Kazanacağınız bursla siz de en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Koleji’nin bir parçası olabilirsiniz.

Başarı Önce İnanmakla Gelir

Başarının anahtarı çok inanmak ve çok çalışmaktır. Öğrencilerimizin, önlerindeki sınavları birer engel olarak görmekten çok amaçlarına ulaşmalarını sağlayacak bir araç olarak görmelerini sağlamaktayız. Bu sayede sınav stresini en aza indirgeyerek öğrencilerimizin kendilerine olan güvenlerini artırmaktayız. Uzman kadromuz ve velilerimizin de desteğiyle en başarılı okullar arasında olarak kaliteli eğitim anlayışımızdan ödün vermeden yola devam etmekteyiz. Geleceği şekillendirirken öğrencilerimize olan güvenimizle en başarılı okullar arasında ön plana çıkmaktayız.

Siz de bu başarının bir parçası olmak istiyorsanız 22 – 23 Şubat 2020 tarihlerinde yapılacak olan Bilişim Koleji Bursluluk Sınavını kaçırmayın! Bursluluk sınavına başvuru yaparak, en başarılı okul olan Bilişimde okuma fırsatını yakalayın.

Özel okullar bursluluk sınavları ve Bilişim Koleji bursluluk sınavlarına, hazırladığımız örnek sorularla çalışabilmek mümkün. Unutmayın ki Bilişim Koleji, sizlerle en başarılı okul olabilir. Örnek sorular, tüm özel okullar bursluluk sınavları için yararlanılabilecek bir kaynak niteliğindedir. Bilişim Koleji bursluluk sınavına bursluluk başvurusu online olarak yapılmaktadır.

22-23 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek bursluluk sınavlarına online olarak kayıt olabilirsiniz.

Bursluluk Sınavı Online Kayıt

Kaynak:Haber Kaynağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.
1 Yorum