1. HABERLER

  2. AÖOO - AÇIK ÖĞRETİM ORTA OKULU

  3. Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Yerleri
Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Yerleri

Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Yerleri

Bu yazımızda sizlere 2017-2018 AÖOO - Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Yerleri ne zaman açıklanacağı konusunda bilgiler vereceğiz.

Bildiğiniz gibi Açık Öğtetim Ortaokulubir eğitim döneminde 3 adet sınav yapmaktadır. İlk sınav 9 Aralık 2017 tarihinde, ikinci sınav ... Mart tarihinde, üçüncü sınav ise ... Temmuz tarinde yapılacaktır.

1. Dönem sınav giriş yerleri 5 Aralık 2017 tarihinde belli olacaktır.

Sınav giriş yerleri bu linkten öğrenebilirsiniz. Tıklayınız

Sınava girecek adaylara başarılar dileriz.

Sınavlar 2 oturum şeklinde aşağıda belirtilen gün ve saatlerde yapılacaktır.
I. Oturum 9 Aralık 2017 Pazar 09.30
II. Oturum 9 Aralık 2017 Pazar 14.00
09 Aralık 2017 Cumartesi gerçekleştirilecek 2017/1. dönem Açık Öğretim Ortaokulu sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrencilerimiz sistemden T.C. Kimlik numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.
 
ÖNEMLİ NOT: “Sınav protokolü veya kılavuzunda aksine bir hüküm belirtilmedikçe veya kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar hariç, Silah, Kesici Alet, Çanta, Cep Telefonu, Saat, Telsiz, Kablosuz İletişim Sağlayan Cihazlar, Kulaklık, Kolye, Küpe, Bilezik, Yüzük (Alyans Hariç), Broş ve Benzeri Eşyalar, Her Türlü Bilgisayar Özelliği Bulunan Cihazlar, Her Türlü Elektronik ve/veya Mekanik Cihaz, Kitap, Defter, Sözlük, Hesap Cetveli veya Makinesi ve benzeri ” hükmü gereği öğrenciler ve sınav görevlileri sınav yapılan bina ve salonlara bahsi geçen yasaklı maddelerle giremezler.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.