Aralık 2012 SPK Sınav Sonuçları Açıklandı

Aralık 2012 SPK Sınav Sonuçları Açıklandı
Aralık 2012 SPK Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

15 - 16 Aralık 2012 Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslama Sınavı Soru ve Cevapları

Temel Düzey Cumartesi 1.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Temel Düzey ve Takas Operasyon İşlemleri Cumartesi 2.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

İleri Düzey, Türev Araçlar, Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Derecelendirme Uzmanlığı Pazar 3.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

İleri Düzey Pazar 4.Oturum

A KİTAPÇIĞI B KİTAPÇIĞI

Türev Araçlar Cumartesi 1.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Pazar 3.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Pazar 4.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Kredi ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Cumartesi 1. Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Cumartesi 1.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

Konut Değerleme Uzmanlığı Cumartesi 1.Oturum

A KİTAPÇIĞI | B KİTAPÇIĞI

SINAV SORULARINA İTİRAZ PROSEDÜRÜ

Sorulara yapılacak itirazlar "İtiraz Formu" kullanılarak Kuruluşumuza yazılı olarak yapılacaktır. İtiraz edilecek her soru için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

Sorulara yapılacak itirazlar "İtiraz Formu" kullanılarak Kuruluşumuza yazılı olarak yapılacaktır. İtiraz edilecek her soru için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir. Birden fazla Sınav sorusuna itiraz başvurusunda bulunacak adaylar soru itiraz ücretini, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün, T.C Ziraat Bankası A.Ş. Beşevler/ANKARA Şubesindeki  5495218–5001 no'lu hesabına Online Tahsilat Programı aracılığıyla T.C Ziraat Bankası A.Ş. şubelerinden, sadece bir soruya itiraz edecek adaylar ise soru itiraz ücretini  T.C Ziraat Bankası A.Ş.’nin para yatırma özelliği bulunan ATM’leri aracılığı ile yapılabilecektir. Sınav Soru itirazları, itiraz edilecek her soru için 10 TL (On TL KDV Dâhil) olup alınan banka dekontu ile kabul edilecektir.

 Sınav sorularına itirazlar; 18.12.2012 tarihinde başlamış olup 26.12.2012 tarihi saat 17:00 itibariyle sonra erecektir.  Bu süreler içerisinde Kuruluşumuz kayıtlarına girmeyen, banka dekontu, T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, itiraz gerekçesi, imza ve adresi olmayan dilekçeler, telefon, faks ve elektronik posta ile yapılan itirazlar ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. Sınav sonuçlarının açıklanmasını takiben ayrıca duyurulacak sınav sonuçlarına itiraz döneminde yapılacak soru itirazları dikkate alınmayacak olup, sorulara yapılacak itirazların mutlaka yukarıda belirtilen şekilde ve sürelerde yapılması gerekmektedir.

Soru itiraz formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sınav Sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kaynak:Eğitim Sistem

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.
1 Yorum