1. HABERLER

  2. DERS VE ÇALIŞMA KİTABI CEVAPLARI

  3. 8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları
8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları

8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları

2019 - 2020 eğitim öğretim yılında 8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevaplarına haberimizin devamından okuyabilirsiniz. Kitabın yazarları Diler ATMAZ ve Zümrüt SERFİÇELİ. 6 Ünite sayfadan oluşuyor.

8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları 2019-2020

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının başında pek çok ders kitabı değişti. Müfredatın değişmesiyle birlikte yeni ders kitapları hazırlandı. Bu sene çıkan “8. Sınıfta Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” sizler için özenle hazırlandı.

2019-2020 8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” öğrencilerin anlayacağı ve en basit-hızlı şekilde ödevlerini çözebileceği şekilde hazırlanmıştır.

Matematik Kök-e Yayınları Ders Kitabı Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulunda okutulacaktır. 8. Sınıf Matematik Cevaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

1. ÜNİTE SAYILAR VE İŞLEMLER
2. ÜNİTE KAREKÖKLÜ İFADELER VE VERİ ANALİZİ
3. ÜNİTE OLASILIK VE CEBİRSEL İFADELER
4. ÜNİTE DENKLEMLER VE EŞİTSİZLİKLER
5. ÜNİTE GEOMETRİ
6. ÜNİTE DÖNÜŞÜMLER VE GEOMETRİK CİSİMLER
8. Sınıf Meb Matematik Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Tıklayınız
8. Sınıf Meb Türkçe Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Tıklayınız
8. Sınıf SDR Dikey Fen Bilimleri Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Tıklayınız 
8. Sınıf Nev Kitap Din Kültürü Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Tıklayınız 

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları Kök-e Yayıncılık

 

 

Soru arama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Tıklayınız (Açılan sayfada arama alanına sorunuzu yazınız.)

Not: Bu sene sizlerden gelecek taleplere göre zor olan soruların çözümleri yapılcaktır. Bu şekilde yapılacak soru çözümlerinin sizlere daha faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Hazırlamış olduğumuz “8. Sınıf Kök-e Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” sizlerin okul başarısına katkıda bulunmasını umuyoruz. Unutulmamalıdır ki ders kitabı cevapları sadece kontrol amaçlı yayınlanmaktadır. Öncelikle sorulara sizin cevap vermeniz ve sonrasında cevapları kontrol etmeniz sizler için daha faydalı olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.
13 Yorum